Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
witam,ja tez mieszkam w Nl i jak widze jak Polacy zachowuja sie tutja to tez wole sie nie przyznawac ze jestem z Polski www.nu.nl/binnenland/2447635/tweede-bewoner

()
Początkujacy
Stary temat,ale warto pare słów napisac.....WSTYDZE SIE ZE JESTEM....WOLE SIE NIE PRYZNAWAĆ.....na mózg wam jebło ze jednostkami oceniacie 40to milionowy naród....nie podoba wam sie tu?to Wypierdalac....chcecie brac krzyz na plecy?bierzcie sobie hipokryci...banda wiecznie płaczących Polaczków i piszacych aby zaistniec w sieci....idzcie lizac dupe wiatrakom za 6,75...... zal.pl
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Jak sie czyta twoje wypowiedzi , kulturalne bez przeklinania i ublizania , to sie tak wlasnie zastanawiam dlaczego sie wstydzimy przez takie jednoski jak ty.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
inaczej sie nie da Baileys...i doskonale o tym wiesz...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
masz racje nie mozemy inaczej jak za takie jednostki jak ty sie wstydzic .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Ik heb medelijden met iedereen die hier iets te zeggen heeft,terwijl niemand weet precies wat er aan de hand was en wie de dader is.Niemand heeft bekend gemakt ook niet de Nederlandse autoriteiten...
Vind erg voor de nederlandse echtpaar maar ook voor alle Poolse volk die hier verbleef.Polen zijn zeer hard werkende mensen.Dat ze soms onverantwoord achter de stuur gaan kruipen als ze bezopen zijn dat is ook waar,maar wie zegt dat hier geen Turken of Marokkanen of andere rotzooi was gewest ??? Oordelen laten we dat de rechter doen.


Bliżej nas